PRO LEPŠÍ VZDUCH

Není nám lhostejné, v jakém prostředí se pohybují a pracují naši zaměstnanci, snažíme se jim vytvořit příjemnou pracovní atmosféru.

Ta správná teplota

Správná teplota i kvalita vzduchu na pracovišti výrazně napomáhá ke spokojenosti zaměstnanců a vzhledem k vysoké teplotě, způsobené nejen horkými letními měsíci, ale také výkonem strojů, je klimatizace ve výrobních úsecích velmi vítaná. Přejeme si, aby naši zaměstnanci pracovali v co nejlepších podmínkách.

Nové výrobní prostory

V letošním roce se kromě rozšíření klimatizačního systému ve výrobních úsecích můžeme pochlubit také novými výrobními prostory, které rozšiřují naši stávající základnu na Pasteurově ulici v Olomouci. Nová výrobní hala se nachází v Olomouci - Hodolanech v areálu mrazíren na Lermontově ulici. V těchto prostorech se zabydlela také naše dceřinná společnost MMT, která patří mezi přední evropské výrobce urologického zařízení.

Nový přírůstek do výrobního úseku

Rok 2017 pokračuje ve znamení rozšiřování, proto bude také náš výrobní úsek obohacen o nové vrtací a frézovací centrum MCV 750 SPEED a připojí se k dosavadnímu výrobně technickému zázemí naší společnosti.

Naše současné technické zázemí

  • Pětiosé vrtací a frézovací centrum MCV 750 SPEED
  • Čtyřosé CNC obráběcí centrum MCV 750 SPEED
  • Čtyřosé obráběcí centrum MCV 1270 SPEED
  • CNC soustruh MASTURN 550 CNC

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice