TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I.

Moc dobře si uvědomujeme, že za úspěchem každé firmy stojí především lidé.

Jejich každodenní svědomitá práce, soudržnost a loajalita. Proto jsme se rozhodli blíže Vám poodkrýt, kdo vlastně stojí za trystomáckou oponou, za našimi inovativními nápady a projekty.

Je nasnadě začít na samém vrcholu pyramidy, tedy u našeho šéfa, Marka. 

Marek Švarc

Člověkem, bez kterého by skupina Trystom v současné podobě nemohla existovat, není nikdo jiný než její ředitel Marek Švarc. Do rozjetého vlaku naskočil už v útlém věku, společnost vede od svých 30 let. Za dobu jeho působení ve firmě došlo k mnoha významným posunům vpřed, a to jak na poli technologickém, tak na úseku obchodního managementu.

Trystom v jeho případě znamenal nejprve splněný dětský sen, brzy se však stal životním posláním. Jeho profese mu umožňuje zanechat po sobě nesmazatelnou stopu a vedení firmy, jakou je právě Trystom, pro něj v neposlední řadě představuje způsob jak pomáhat lidem, ulehčovat jim práci a šetřit drahocenný čas.

Marek měl vždy jasnou vizi, hnalo jej silné odhodlání. Správným lídrem by však nemohl být bez prvotřídního týmu spolupracovníků, ani bez podpory své rodiny, manželky Romany a jejich čtyř dětí. Lidí ve svém nejbližším okolí si Marek nesmírně váží, oceňuje jejich loajalitu, úsilí i touhu neustále se zlepšovat.

Za všech okolností však zůstává člověkem z masa a kostí. Je aktivním sportovcem, ve volném čase běhá, rád jezdí na motorce, a čas od času zhřeší oblíbenými sladkostmi nebo poctivým půllitrem plzeňského piva.

A koho si vezmeme „na mušku“ příště? Ve druhém díle si představíme našich „9 statečných“ neboli oddělení vývoje a konstrukce. Vše podstatné totiž začíná právě tady :)

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice