TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II.

Jak jsme Vám slíbili minule, ve druhém díle si představíme našich „9 statečných“ neboli oddělení vývoje a konstrukce. Čerstvě vlastně 10. Tým se nám totiž rozrostl o dalšího člena. Vítej, Davide:)

Eliška je naše sličná a šikovná brigádnice, zkrátka ozdoba celého vývojového uskupení. Chlapci si ji právem hýčkají, a tak se klidně může stát, že ji k nám po studiích vítr zavane natrvalo. Nikdo by určitě neprotestoval :)

Marťa je benjamínkem naší konstrukční sekce, nastoupil k nám loni v létě. Jak sám říká, v Trystomu našel báječnou partu lidí, kteří táhnou za jeden provaz. Jeho nejoblíbenější kratochvílí je sport, věnuje se například triatlonu.

Míša v Trystomu zaparkoval před třemi lety, v konstrukci začínal jako pomocná síla. Jeho schopnosti ho ale k naší radosti předurčily k prodloužení „pobytu“. Nejvíce se mu líbí, že se při své práci nikdy nenudí. Za svého největšího koníčka považuje cyklistiku.

Venca u nás tráví již osmý rok. Sedmiletá krize je tedy, zdá se, zdárně zažehnána J. Na Trystomu si cení vstřícnosti a podpory nadřízených. Je zapáleným sportovcem a cestovatelem. Na vlastní pěst podniknul například výpravu na Island, kde strávil několik týdnů.

Gil, náš stážista, do oddělení vnáší potřebnou špetku exotiky. Do Trystomu si našel cestu až z Mexika. Původně měl u nás setrvat pouhý rok, nakonec se mu ale u nás tak zalíbilo, že se rozhodl zůstat déle, což samozřejmě vítáme s otevřenou náručí. V oboru se dále pilně vzdělává a ve volném čase cestuje.

Zdenda, zasloužilý člen našeho konstrukčního týmu, je služebně nejstarší. V Trystomu je téměř deset let. Práce je pro něj zároveň i velkým koníčkem. Baví ho ale i plavání, kulturní vyžití všeho druhu a studium anglického jazyka.

Už to budou dva roky, co se u nás objevil Marův životopis. Pochvaluje si pestrost projektů, na kterých má možnost pracovat. Nedávno se stal podruhé tatínkem, takže když zrovna nepracuje, tráví svůj čas nejraději s rodinou.

Zdeňa u nás „maluje“ skoro čtyři roky. Práce ve firmě ho naplňuje a cítí její smysl a užitečnost. Ve volných chvílích rád odpočívá s rodinou a věnuje se svým dvěma malým dcerkám, Matyldě a Albínce.

Peťa se k nám „nalodil“ před dvěma roky a cítí, že našel svůj přístav. Na Trystomu oceňuje skvělý kolektiv a pohodovou firemní atmosféru. Kromě práce patří mezi jeho vášně také modelářství nebo střelba. Není ho tedy radno škádlit :)

A náš „newcomer“? David byl také nejdříve jeden z našich pomocníků v oddělení. Ale osud tomu chtěl, že se mu Trystom zalíbil a nám zase on :). Je hudebním nadšencem, aktivně se věnuje hře na kytaru a nepohrdne dobrým jídlem.

David

A tady už máme náčelníka kmene konstruktérů Petra, který má tým na starosti od roku 2010. Samozřejmě jej neúnavně „bičuje“ k co nejlepším výkonům a orlím zrakem střeží kvalitu odvedené práce. Ve své funkci se cítí jako ryba ve vodě, práce pro něj ale zároveň zůstává každodenní výzvou. Je čtyřnásobným dědečkem a právě početná rodina představuje jeho největší hobby. Rád také poznává cizí kraje a v zimě brázdí svahy na lyžích.

Petr

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice