TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III.

Třetí část trystomáckého insideru je tady...

Lukáš pracuje na pozici technologické podpory výroby, což ve zkratce znamená, že je pravou rukou našeho vedoucího výroby a realizace, Kamila. Toto místo bylo vytvořeno teprve nedávno, zatím se osvědčilo a myslíme si, že jeho vznik přinesl mnoho pozitivních změn. Ve svém volnu se Lukáš věnuje tanci a ač na to úplně nevypadá, zajímá se o pečení a rád vytváří nejrůznější sladké dobroty.

 

Co bychom to byli za firmu bez spolehlivého zásobovače? Martin je tak trochu naše motorová myš. Jednou nohou v kanceláří, druhou v terénu. Objedná, odveze, přiveze, nakoupí a tak pořád dokola. Ale i přesto, že toho za den musí nezřídka kdy stihnout opravdu hodně, na rtech ho neustále provází úsměv. Za svého největšího koníčka považuje vaření, jeho specialitou jsou pálivá jídla.

Nenechte se zmást jemným jménem, Kamil si, jako správný šéf výroby a realizace, umí sjednat pořádek :). A kdo by si snad myslel, že jako vedoucí má větší pohodičku, vězte, že „na značkách“ je každý pracovní den už v 5,30. Svým podřízeným jde tedy učebnicovým příkladem. V Trystomu je desátým rokem a mezi jeho záliby patří především sport – od lyžování až po kolečkové brusle.

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice