TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI.

Přišel čas představit si „temnou“ část Trystomu, naše kluky z obrobny :)

Jarda pracuje v Trystomu 1,5 roku. Práce ho moc baví, protože ví, že každý den na něj čeká něco nového. Pestrost projektů, na kterých má možnost pracovat, je opravdu veliká. Veškerý volný čas věnuje nejraději své rodině.  

Michal v Trystomu zakotvil taktéž před rokem a půl. Pochvaluje si především kolektiv, který pracuje v duchu hesla „jeden za všechny, všichni za jednoho“. Zá svá největší hobby považuje rodinu, focení, počítače a fotbal. 

Roman k nám nastoupil před dvěma lety. Nedá dopustit na fajn kolegy, které ho vždy podrží a na které je spolehnutí. Říká, že v Trystomu nezná stereotyp a oceňuje pestrou pracovní náplň. Mezi jeho koníčky patří floorball nebo rád vyráží na procházky se svým čtyřnohým miláčkem.  

Ondra už si „kroutí“ svůj šestý rok. Užívá si, že v Trystomu panuje pohoda a nekonfliktní atmosféra a má možnost učit se stále něco nového a pracovně se rozvíjet. Volno patří jeho rodině, práci na domě a nezapomíná ani na své oblíbené sporty a 2 psíky. 

Petr, kterému nikdo neřekne jinak než „Osud“ v Trystomu brzy oslaví páté výročí. Chválí si super kolektiv a pohodu na pracovišti. Po práci se věnuje stavbě svého domu, pravidelně cvičí a rád by do budoucna oprášil i oblíbený fotbal. 

Pavel je jedním z našich veteránů, zkrátka dlouholetý trystomák, kterého překvapí už máloco. Své mladší soukmenovce si pochvaluje a je rád, že tvoří prima partu, která zvládne jakýkoliv úkol. Mimo práci je pro něj nejdůležitější rodina, nadmíru si užívá roli dědečka. 

TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI.

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice