ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?

Pojďte nahlédnout na naše pracoviště a podívejte se pod pokličku naší práce.

Takhle to teď například vypadá v naší výrobní hale, kde se intenzivně věnujeme dokončení další fáze rozsáhlého projektu výrobní linky montáže a testování světlometů pro společnost Varroc Lighting Systems, na kterém pracuje tým našich lidí už více než rok.

Světlomety s patentovanou technologií

Společnost Varroc Lighting Systems je globálním dodavatelem pro automobilový průmysl a specializuje se na designové řešení a inovativní produktivní vývoj systémů vnějšího osvětlení vozidel. Mezi primární technologie společnosti patří například matrixová technologie, či automatická dálková světla.

Konstruktéři a vývojáři v akci

Na projektu návrhu a dodávky výrobní linky montáže a testování světlometů spolupracujeme s partnerskou firmou ATS aplikované technické systémy.

Jak naše montážní a testovací linka funguje?

Linka, která je řízena systémem LabVIEW se skládá z poloautomatických osazovacích stanic sloužících pro osazení LED modulu na chladiče, nedílnou součástí je robotické nanesení lepidla a automatické šroubováky. Ruční předmontážní a a hlavní montážní stanice s automatickými dopravníky patří mezi další části linky. Montážní a předmontážní linky obsahují stanice pro automatické seřízení jednotlivých projektorů a sestav světlometů.

Náš další aktuální projekt

Náš další aktuální projekt se týká plně automatizované testovací stanice pro tlakovou zkoušku těsnosti tlumiče rázů s ručním zakládáním a odebíráním testovaných kusů. Tento projekt je realizován pro českou pobočku společnosti Frauenthal automotive v Hustopečích.

Některé z našich realizovaných projektů

  • Výrobní linka montáže a testování plynových ventilů PX42
  • Výrobní linka montáže a testování plynových ventilů ATMIX
  • Kamerové navádění svařovacích hořáků
  • Stanice lisování pěnového těsnění a kamerové inspekce
  • Stanice lisování silentbloků
  • Stanice testování kabelových svazků alternátoru
  • Stanice vnitřního nástřiku vzduchojemů
ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?
ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?
ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice