Vývoj prototypu přenosného screeningového mamografu pro prevenci novotvarů na mléčné žláze pro domácí použití

Tento projekt řešíme ve spolupráci s petrohradskou elektrotechnickou univerzitou „LETI“ v rámci 19. výzvy sítě IraSME pro projekty mezinárodní spolupráce.

Společnost Trystom získala finanční podporu na realizaci výše zmíněného projektu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, který je finančně podporován Evropskou unií. Trystom je hlavním řešitelem.

Rakovina mléčné žlázy je jedno z nejrozšířenějších onkologických onemocnění žen ve světě a tento vyvíjený elektroimpedanční přenosný screeningový mamograf bude určen pro časné odhalování novotvarů s podezřením na rakovinu v mléčné žláze. Bude umožňovat jeho samostatné použití ženami všech věkových skupin jako nástroje pro zcela bezpečné screeningové samovyšetření mléčných žláz.

 - Laboratorní a zdravotnická technika - Vývoj prototypu přenosného screeningového mamografu pro prevenci novotvarů na mléčné žláze pro domácí použití
Společnost Trystom získala finanční podporu na realizaci výše zmíněného projektu v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschop­nost, který je finančně podporován Evropskou unií. Trystom je hlavním řešitelem. - Laboratorní a zdravotnická technika - Vývoj prototypu přenosného screeningového mamografu pro prevenci novotvarů na mléčné žláze pro domácí použití

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice