PRO LEPŠÍ VZDUCH

Není nám lhostejné, v jakém prostředí se pohybují a pracují naši zaměstnanci, snažíme se jim vytvořit příjemnou pracovní atmosféru.

Ta správná teplota

Správná teplota i kvalita vzduchu na pracovišti výrazně napomáhá ke spokojenosti zaměstnanců a vzhledem k vysoké teplotě, způsobené nejen horkými letními měsíci, ale také výkonem strojů, je klimatizace ve výrobních úsecích velmi vítaná. Přejeme si, aby naši zaměstnanci pracovali v co nejlepších podmínkách.

Nové výrobní prostory

V letošním roce se kromě rozšíření klimatizačního systému ve výrobních úsecích můžeme pochlubit také novými výrobními prostory, které rozšiřují naši stávající základnu na Pasteurově ulici v Olomouci. Nová výrobní hala se nachází v Olomouci - Hodolanech v areálu mrazíren na Lermontově ulici. V těchto prostorech se zabydlela také naše dceřinná společnost MMT, která patří mezi přední evropské výrobce urologického zařízení.

Nový přírůstek do výrobního úseku

Rok 2017 pokračuje ve znamení rozšiřování, proto bude také náš výrobní úsek obohacen o nové vrtací a frézovací centrum MCV 750 SPEED a připojí se k dosavadnímu výrobně technickému zázemí naší společnosti.

Naše současné technické zázemí

  • Pětiosé vrtací a frézovací centrum MCV 750 SPEED
  • Čtyřosé CNC obráběcí centrum MCV 750 SPEED
  • Čtyřosé obráběcí centrum MCV 1270 SPEED
  • CNC soustruh MASTURN 550 CNC

Další novinky

PODĚKOVÁNÍ PF 2021 FINANČNÍ DAR NAROZENINY JAK SE PATŘÍ TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice