TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I.

Moc dobře si uvědomujeme, že za úspěchem každé firmy stojí především lidé.

Jejich každodenní svědomitá práce, soudržnost a loajalita. Proto jsme se rozhodli blíže Vám poodkrýt, kdo vlastně stojí za trystomáckou oponou, za našimi inovativními nápady a projekty.

Je nasnadě začít na samém vrcholu pyramidy, tedy u našeho šéfa, Marka. 

Marek Švarc

Člověkem, bez kterého by skupina Trystom v současné podobě nemohla existovat, není nikdo jiný než její ředitel Marek Švarc. Do rozjetého vlaku naskočil už v útlém věku, společnost vede od svých 30 let. Za dobu jeho působení ve firmě došlo k mnoha významným posunům vpřed, a to jak na poli technologickém, tak na úseku obchodního managementu.

Trystom v jeho případě znamenal nejprve splněný dětský sen, brzy se však stal životním posláním. Jeho profese mu umožňuje zanechat po sobě nesmazatelnou stopu a vedení firmy, jakou je právě Trystom, pro něj v neposlední řadě představuje způsob jak pomáhat lidem, ulehčovat jim práci a šetřit drahocenný čas.

Marek měl vždy jasnou vizi, hnalo jej silné odhodlání. Správným lídrem by však nemohl být bez prvotřídního týmu spolupracovníků, ani bez podpory své rodiny, manželky Romany a jejich čtyř dětí. Lidí ve svém nejbližším okolí si Marek nesmírně váží, oceňuje jejich loajalitu, úsilí i touhu neustále se zlepšovat.

Za všech okolností však zůstává člověkem z masa a kostí. Je aktivním sportovcem, ve volném čase běhá, rád jezdí na motorce, a čas od času zhřeší oblíbenými sladkostmi nebo poctivým půllitrem plzeňského piva.

A koho si vezmeme „na mušku“ příště? Ve druhém díle si představíme našich „9 statečných“ neboli oddělení vývoje a konstrukce. Vše podstatné totiž začíná právě tady :)

Další novinky

VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice