TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II.

Jak jsme Vám slíbili minule, ve druhém díle si představíme našich „9 statečných“ neboli oddělení vývoje a konstrukce. Čerstvě vlastně 10. Tým se nám totiž rozrostl o dalšího člena. Vítej, Davide:)

Eliška je naše sličná a šikovná brigádnice, zkrátka ozdoba celého vývojového uskupení. Chlapci si ji právem hýčkají, a tak se klidně může stát, že ji k nám po studiích vítr zavane natrvalo. Nikdo by určitě neprotestoval :)

Marťa je benjamínkem naší konstrukční sekce, nastoupil k nám loni v létě. Jak sám říká, v Trystomu našel báječnou partu lidí, kteří táhnou za jeden provaz. Jeho nejoblíbenější kratochvílí je sport, věnuje se například triatlonu.

Míša v Trystomu zaparkoval před třemi lety, v konstrukci začínal jako pomocná síla. Jeho schopnosti ho ale k naší radosti předurčily k prodloužení „pobytu“. Nejvíce se mu líbí, že se při své práci nikdy nenudí. Za svého největšího koníčka považuje cyklistiku.

Venca u nás tráví již osmý rok. Sedmiletá krize je tedy, zdá se, zdárně zažehnána J. Na Trystomu si cení vstřícnosti a podpory nadřízených. Je zapáleným sportovcem a cestovatelem. Na vlastní pěst podniknul například výpravu na Island, kde strávil několik týdnů.

Gil, náš stážista, do oddělení vnáší potřebnou špetku exotiky. Do Trystomu si našel cestu až z Mexika. Původně měl u nás setrvat pouhý rok, nakonec se mu ale u nás tak zalíbilo, že se rozhodl zůstat déle, což samozřejmě vítáme s otevřenou náručí. V oboru se dále pilně vzdělává a ve volném čase cestuje.

Zdenda, zasloužilý člen našeho konstrukčního týmu, je služebně nejstarší. V Trystomu je téměř deset let. Práce je pro něj zároveň i velkým koníčkem. Baví ho ale i plavání, kulturní vyžití všeho druhu a studium anglického jazyka.

Už to budou dva roky, co se u nás objevil Marův životopis. Pochvaluje si pestrost projektů, na kterých má možnost pracovat. Nedávno se stal podruhé tatínkem, takže když zrovna nepracuje, tráví svůj čas nejraději s rodinou.

Zdeňa u nás „maluje“ skoro čtyři roky. Práce ve firmě ho naplňuje a cítí její smysl a užitečnost. Ve volných chvílích rád odpočívá s rodinou a věnuje se svým dvěma malým dcerkám, Matyldě a Albínce.

Peťa se k nám „nalodil“ před dvěma roky a cítí, že našel svůj přístav. Na Trystomu oceňuje skvělý kolektiv a pohodovou firemní atmosféru. Kromě práce patří mezi jeho vášně také modelářství nebo střelba. Není ho tedy radno škádlit :)

A náš „newcomer“? David byl také nejdříve jeden z našich pomocníků v oddělení. Ale osud tomu chtěl, že se mu Trystom zalíbil a nám zase on :). Je hudebním nadšencem, aktivně se věnuje hře na kytaru a nepohrdne dobrým jídlem.

David

A tady už máme náčelníka kmene konstruktérů Petra, který má tým na starosti od roku 2010. Samozřejmě jej neúnavně „bičuje“ k co nejlepším výkonům a orlím zrakem střeží kvalitu odvedené práce. Ve své funkci se cítí jako ryba ve vodě, práce pro něj ale zároveň zůstává každodenní výzvou. Je čtyřnásobným dědečkem a právě početná rodina představuje jeho největší hobby. Rád také poznává cizí kraje a v zimě brázdí svahy na lyžích.

Petr

Další novinky

PF 2021 FINANČNÍ DAR NAROZENINY JAK SE PATŘÍ TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků