TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III.

Třetí část trystomáckého insideru je tady...

Lukáš pracuje na pozici technologické podpory výroby, což ve zkratce znamená, že je pravou rukou našeho vedoucího výroby a realizace, Kamila. Toto místo bylo vytvořeno teprve nedávno, zatím se osvědčilo a myslíme si, že jeho vznik přinesl mnoho pozitivních změn. Ve svém volnu se Lukáš věnuje tanci a ač na to úplně nevypadá, zajímá se o pečení a rád vytváří nejrůznější sladké dobroty.

 

Co bychom to byli za firmu bez spolehlivého zásobovače? Martin je tak trochu naše motorová myš. Jednou nohou v kanceláří, druhou v terénu. Objedná, odveze, přiveze, nakoupí a tak pořád dokola. Ale i přesto, že toho za den musí nezřídka kdy stihnout opravdu hodně, na rtech ho neustále provází úsměv. Za svého největšího koníčka považuje vaření, jeho specialitou jsou pálivá jídla.

Nenechte se zmást jemným jménem, Kamil si, jako správný šéf výroby a realizace, umí sjednat pořádek :). A kdo by si snad myslel, že jako vedoucí má větší pohodičku, vězte, že „na značkách“ je každý pracovní den už v 5,30. Svým podřízeným jde tedy učebnicovým příkladem. V Trystomu je desátým rokem a mezi jeho záliby patří především sport – od lyžování až po kolečkové brusle.

Další novinky

PF 2021 FINANČNÍ DAR NAROZENINY JAK SE PATŘÍ TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků