TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV.

Přečtěte si čtvrté pokračování firemního insideru - něco málo o naší superhrdinské sekci :)

Marťa „Hulk“ Skýpala

Marťa je v Trystomu dva roky a těší ho možnost učit se neustále novým věcem, navíc, v parádním kolektivu. Hlavu si nejlépe vyčistí v posilovně, při poslechu dobré hudby nebo vyráží vstříc novým dobrodružstvím na motorce.

Marťa „Robin“ Ruszó

Ve firmě působí rok a chloupek. Líbí se mu práce ve skvělé partě lidí, na které je spoleh. Když má volno, nejraději sportuje. Jeho doménou jsou nejrůznější outdoorové aktivity, rád leze po horách, spí pod širákem a k tomu u táboráku zabrnká na kytaru.

Míra „Thor“ Halenár

Brzy oslaví dvouleté výročí v Trystomu. Jeho job mu přináší radost a pochvaluje si, že je obklopen kolegy, kteří svou práci berou vážně, ale zároveň si ze sebe umí udělat legraci. Jeho velkým hobby je modelování letadel a „vypne“ i u bowlingové dráhy nebo hudby.

Ráďa „Superman“ Konštacký

Matador našeho mechanického oddělení a jak je patrné z obrázku, man of steel. Svoje kluky má rád, i když někdy by jistě uvítal mít z oceli i nervy, nejen oblek :). Je fanouškem vojenských veteránů a rád si přečte dobrou knihu.

Pavel „Octopus“ Chorý

Pavel je v týmu nováčkem a vše si teprve, jak se říká, „osahává“. Těší se na nové výzvy a nabité zkušenosti. Jako největšího koníčka udává vysokohorskou turistiku, trénuje veslování a také je pyšným dědou malé princezny.

Pepa „Electro“ Jiříček

Pepa je trystomáckým veteránem, ve firmě působí od jejího úplného počátku, tedy od roku 1993. I přes tato odsloužená léta ale pořád cítí adrenalin před prvním spuštěním stroje. Říká, že tento pocit nic nenahradí. Po práci se nejraději věnuje vnoučatům, poslouchá hudbu a všestranně kutí.

Tom „Aquaman“ Rečka

Pro Trystom „montuje“ čtvrtým rokem. Práce ho baví a oceňuje, že se při ní podívá i na místa, kam by se jinak neměl možnost dostat. Cestování mu ale dělá radost obecně. Stejně jako sport, pravidelně se věnuje například plavání.

Ondra „Kapitán Amerika“ Hrubý

Ač na to nevypadá, ve firmě to táhne už přes deset let, nastoupil k nám hned po škole. Už odmalička ho bavilo lego a jemná mechanika, což postupně přerostlo v lásku k velkým strojům. Jeho záliby zahrnují lukostřelbu, především se ale věnuje rodině.

Marťa „Wolverine“ Čarek

Do Trystomu si našel cestu v roce 2016. Fascinují ho nové technologie, pokroková hi-tech zařízení a rád při své práci objevuje nové možnosti. Práce je pro něj zároveň i velkým koníčkem. Relaxuje nejraději aktivně, například při oblíbeném paintballu. Rád také zvelebuje své rodinné hnízdo.

Jirka „Hawkeye“ Bártek

Jirka zakotvil ve firmě před osmi lety. Při práci je velkým perfekcionistou s cvičeným okem a nejvíc mu udělá radost, když za svým snažením vidí konkrétní výsledek. Když má padla, rád pracuje na čerstvém vzduchu, nejlépe se odreaguje prací na domě a zahradě.

Peťa „Ghost Rider“ Žlutíř

Do zaměstnání k nám nastoupil před třemi roky. Baví ho různorodost práce a fakt, že se při ní nikdy nenudí. Ve volných chvílích vyráží za sportem nebo se projede na motocyklu.

TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV.

Další novinky

VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice