TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI.

Přišel čas představit si „temnou“ část Trystomu, naše kluky z obrobny :)

Jarda pracuje v Trystomu 1,5 roku. Práce ho moc baví, protože ví, že každý den na něj čeká něco nového. Pestrost projektů, na kterých má možnost pracovat, je opravdu veliká. Veškerý volný čas věnuje nejraději své rodině.  

Michal v Trystomu zakotvil taktéž před rokem a půl. Pochvaluje si především kolektiv, který pracuje v duchu hesla „jeden za všechny, všichni za jednoho“. Zá svá největší hobby považuje rodinu, focení, počítače a fotbal. 

Roman k nám nastoupil před dvěma lety. Nedá dopustit na fajn kolegy, které ho vždy podrží a na které je spolehnutí. Říká, že v Trystomu nezná stereotyp a oceňuje pestrou pracovní náplň. Mezi jeho koníčky patří floorball nebo rád vyráží na procházky se svým čtyřnohým miláčkem.  

Ondra už si „kroutí“ svůj šestý rok. Užívá si, že v Trystomu panuje pohoda a nekonfliktní atmosféra a má možnost učit se stále něco nového a pracovně se rozvíjet. Volno patří jeho rodině, práci na domě a nezapomíná ani na své oblíbené sporty a 2 psíky. 

Petr, kterému nikdo neřekne jinak než „Osud“ v Trystomu brzy oslaví páté výročí. Chválí si super kolektiv a pohodu na pracovišti. Po práci se věnuje stavbě svého domu, pravidelně cvičí a rád by do budoucna oprášil i oblíbený fotbal. 

Pavel je jedním z našich veteránů, zkrátka dlouholetý trystomák, kterého překvapí už máloco. Své mladší soukmenovce si pochvaluje a je rád, že tvoří prima partu, která zvládne jakýkoliv úkol. Mimo práci je pro něj nejdůležitější rodina, nadmíru si užívá roli dědečka. 

TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI.

Další novinky

PF 2021 FINANČNÍ DAR NAROZENINY JAK SE PATŘÍ TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků