ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?

Pojďte nahlédnout na naše pracoviště a podívejte se pod pokličku naší práce.

Takhle to teď například vypadá v naší výrobní hale, kde se intenzivně věnujeme dokončení další fáze rozsáhlého projektu výrobní linky montáže a testování světlometů pro společnost Varroc Lighting Systems, na kterém pracuje tým našich lidí už více než rok.

Světlomety s patentovanou technologií

Společnost Varroc Lighting Systems je globálním dodavatelem pro automobilový průmysl a specializuje se na designové řešení a inovativní produktivní vývoj systémů vnějšího osvětlení vozidel. Mezi primární technologie společnosti patří například matrixová technologie, či automatická dálková světla.

Konstruktéři a vývojáři v akci

Na projektu návrhu a dodávky výrobní linky montáže a testování světlometů spolupracujeme s partnerskou firmou ATS aplikované technické systémy.

Jak naše montážní a testovací linka funguje?

Linka, která je řízena systémem LabVIEW se skládá z poloautomatických osazovacích stanic sloužících pro osazení LED modulu na chladiče, nedílnou součástí je robotické nanesení lepidla a automatické šroubováky. Ruční předmontážní a a hlavní montážní stanice s automatickými dopravníky patří mezi další části linky. Montážní a předmontážní linky obsahují stanice pro automatické seřízení jednotlivých projektorů a sestav světlometů.

Náš další aktuální projekt

Náš další aktuální projekt se týká plně automatizované testovací stanice pro tlakovou zkoušku těsnosti tlumiče rázů s ručním zakládáním a odebíráním testovaných kusů. Tento projekt je realizován pro českou pobočku společnosti Frauenthal automotive v Hustopečích.

Některé z našich realizovaných projektů

  • Výrobní linka montáže a testování plynových ventilů PX42
  • Výrobní linka montáže a testování plynových ventilů ATMIX
  • Kamerové navádění svařovacích hořáků
  • Stanice lisování pěnového těsnění a kamerové inspekce
  • Stanice lisování silentbloků
  • Stanice testování kabelových svazků alternátoru
  • Stanice vnitřního nástřiku vzduchojemů
ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?
ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?
ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME?

Další novinky

PF 2021 FINANČNÍ DAR NAROZENINY JAK SE PATŘÍ TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků