TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE

Jak jsme Vás v loňském roce informovali, dali jsme si za cíl šlápnout do pedálů a pokusit se na kole objet zeměkouli. To obnášelo najet celkem něco málo přes 40.000 km.

 

1. etapa probíhala od 1. dubna 2019 – 31. prosince 2019

2. etapa probíhala od 1. dubna 2020 – 15. června 2020

 

Výsledky našeho celofiremního snažení jsme se rozhodli zveřejnit v rámci tradičního předprázdninového posezení, které se konalo v pátek 19. června.

 

Výzva to byla nesnadná a řádně jsme se u ní zapotili. S velkou radostí ale můžeme oznámit, že po sečtení všech „příspěvků“ se nám to (těsně) podařilo JNajeli jsme krásných 40.091 km.

 

Moc děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří přispěli k pokoření stanovené hranice.

 

Níže Vám přinášíme celkové vyhodnocení. Kdo se umístil na stupních vítězů a byl po zásluze odměněn?

 

Páté místo si odnáší náš „obchoďák“ Michal Mareš, který najel skvělých 2.378 km.

 

 

Bramborovou“ medaili vybojoval mechanik Petr Urbášek, který našlapal parádních 2.950 km.

 

 

Na bronzové příčce se umístil konstruktér Honza Kolenyák a jeho výborné skóre 4.040 km.

 

 

Stříbrná pozice patří našemu výrobnímu řediteli Kamilu Žlutířovi, který nasbíral úctyhodných 4.360 km.

 

 

Zlato zcela zaslouženě získal náš zámečník Jirka Kapl, který dokázal, že kolo je jeho doména, protože se může pochlubit neuvěřitelným výsledkem 8.990,5 km!

 

Další novinky

PODĚKOVÁNÍ PF 2021 FINANČNÍ DAR NAROZENINY JAK SE PATŘÍ TRYSTOM KOLEM ZEMĚKOULE VYHODNOCENÍ ROKU 2019 PF 2020 EFFET SHOWROOM REPORTÁŽE Z PRŮMYSLU EFFET MEDICA 2019 ZDRAVOTNÍ KLAUN EFFET MMT V HONG KONGU CYKLOJÍZDA 2019 MMT V BARCELONĚ VÝROČNÍ ZPRÁVA SKUPINY TRYSTOM NOVÉ REKLAMNÍ PLACHTY MMT KURZ PF 2019 FACELIFT BUDOVY SPOLEČNOSTI TRYSTOM O ANTROPOMETRII V ČASOPISU KONDICE MEDICA 2018 TRYSTOM SLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ EXISTENCE LÉTO BUDIŽ POCHVÁLENO MMT DISTRIBUTORSKÝ MEETING 2018 TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST VI. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST V. SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST IV. NOVINKY Z ARMÉNIE MMT V KODANI TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST III. VESELÉ VELIKONOCE TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST II. TRYSTOMÁCKÝ INSIDER – ČÁST I. IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NENÍ NÁM UŽ SEDMNÁCT… KONEC ROKU MMT – distributorský meeting 2018 pozvánka MMT – MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY V ROCE 2018 LICÍ PŘÍSTROJ V NOVÉM NEED FOR SPEED SRDEČNÉ POZDRAVY Z FLORENCIE QUICKSTEP SLAVÍ ÚSPĚCHY VE VELKÉ BRITÁNII ANTROPOMETRICKÝ INSTRUMENTÁŘ Pracujeme jako šroubci Držíme krok s pokrokem Nový projekt Narozeninové veselí MMT ZAVÍTALO DO KATOWIC NÁVŠTĚVA Z DÁNSKA PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A je tu loučení… INOVAČNÍ KEMP SKUPINY TRYSTOM 2017 MMT VE FLORENCII MMT kurzy jaro 2017 Na pracovním oděvu záleží ZAJÍMÁ VÁS NA ČEM PRÁVĚ MIMO JINÉ PRACUJEME? ROZŠIŘOVÁNÍ ZAMĚSTNANECKÉ ZÁKLADNY PRO LEPŠÍ VZDUCH NOVÉ VÝROBNÍ PROSTORY PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ MMT MMT NA KONFERENCI EAU V LONDÝNĚ DISTRIBUTORSKÝ MEETING BOWLINGEM KU ZDRAVÍ! předVÁNOČNÍ “KOULOVAČKA” Účast na VELETRHU MEDICA 2015 Účast na fóru "Rok průmyslu a technického vzdělávání" Publikace v ČASOPISU “CHEMAGAZÍN” GARDEN PARTY Školení našich konstruktérů a mechaniků

Děkujeme našim partnerům za spolupráci

Aktuálně hledáme schopného kolegu či kolegyni na pozice